Goto down

Která z níže uvedených variant je Vám nejbližší

2 - 29%
5 - 71%
0 - 0%
 
Celkem hlasů: 7
+3
Tekuard
Mia
Mahiro
7 posters
 
PJ
PJ
Admin
Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 30. 08. 20
Age : 27
https://wilhelmdracak.forumotion.eu

Úprava systému hry Empty Úprava systému hry

Thu 23 Jun - 16:43:35
Nyní bude dost věcí jinak. Již jsem vyřešil to, že Tekuard [Excelsior] se spojí s Maki, Mahirem, Miou a jejich družinou Poslední ze Samarkinu. Co se týče Kryštofa, ještě se uvidí, jak to dopadne a bohužel hrozí, že hrát přestane, neboť nestíhá srazy a udělat jeho příběh více epizodický, abych ho nemusel řešit v rámci časové osy apod. mu tolik nevyhovuje. Ovšem kvůli tomu nyní nepíšu tenhle topic.

Píšu ho aby se rozhodlo, jak to bude dál. Přemýšlel jsem o větším množství variant a ať přemýšlím, jak přemýšlím tak jsem to zredukoval na 3 varianty, které trochu změní systém srazů a omezí či zruší FP. Více méně je mi jasné, že varianta 3 nejspíše prohraje a Vám bude vyhovovat nejméně, ovšem stejně ji napíšu, ať se k ní můžete také vyjádřit.

VARIANTA 1: SHOW MUST GO ON
FP se nebudou konat již vůbec a srazy budou probíhat v nejbližších možných termínech, jak tomu bylo doposud. S příběhem se mnoho nezmění, pokud bude potřeba, aby jste se rozdělili, proběhne to stylem "downtimu" (popovídání/napsání si, co daná postava chce řešit či zjišťovat, pár hodů, které rozhodnou outcome).

VARIANTA 2: REGULAR SHOW
Stanoví se pravidelné intervaly srazů (každý sudý měsíc Samarkin, každý lichý Družníci, nebo něco podobného), kdy se budou střídat srazy jedné a druhé družiny a mezi nimi budou možné velmi krátké crossFP o alespoň dvou hráčích. Solo FP nebudou uznané a proběhne "downtime" stejně, jako popsán výše. Příběh se nezmění, srazy možná nebudou možné tak často jako u varianty 1.

VARIANTA 3: SHOW UP
Srazy budou dané na určité (nejspíš opět pravidelné) termíny a vyhlášené jako "Free event". Kdo dorazí, ten dorazí, pokud dorazí alespoň dva lidé, příběh se posouvá, pokud ne, nikoliv. Pokud přijdou jiní lidé, než na předešlý sraz "dohánějí čas" pokud někdo nepřijde na dva srazy, proběhne mu "downtime" stejně jako ve variantě 1 a 2. Příběh se stane epizodičtější než u ostatních variant.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru